۱ دقیقه
طرح ماندالا

۳۷ طرح ماندالا | طرح های منحصر بفرد و متنوع

blank

در این پست برای شما ۳۷ طرح ماندالا آماده شده است . اگر بخواهیم طرح ماندالا را از لحاظ سختی دسته بندی کنیم به دسته های ساده ، متوسط ، سخت و خیلی سخت تقسیم می شوند . در پست ۵۳ طرح ماندالا ساده برای شما انواع طرح ماندالا که بدون پیچیدگی و سختی است آماده شده که اگر دوست دارید از طرح هایی استفاده کنید که سخت و پیچیده نباشد می توانید به این پست مراجعه کنید و آن ها را دانلود نمائید و از رنگ آمیزی آن ها هم لذت ببرید .

۱۲۰ طرح رنگ آمیزی منحصر بفرد با شعر فارسی با ۹۰% تخفیف فقط ۱۲,۹۰۰ تومان

با رنگ آمیزی و اشعار فارسی حس و حالتان را خوب کنید

ما در این پست سعی کرده ایم که طرح های ماندالا ترکیبی از طرح های مختلف باشند ، که در آن ها هم طرح های متوسط وجود داشته باشد و هم طرح های سخت و همچنین ترکیبی از طرح های متنوع باشند که به همه سلایق شما پاسخ داده شده باشد که در ادامه تعدادی از طرح ها را برای شما قرار داده ایم که با آن ها آشنا شوید و در انتها هم لینک دانلود برای شما قرار داده شده است .

۱۲۰ طرح رنگ آمیزی منحصر بفرد ماندالا با کلمه با ۸۰% تخفیف فقط ۱۲,۸۰۰ تومان

با رنگ آمیزی فقط چند دقیقه تا احساس خوب فاصله دارید

اگر با ماندالا آشنایی ندارید ما در مقاله ماندالا چیست ؟ به صورت عمیق و کاربردی به این موضوع پرداخته ایم . خیلی خوب است که شما قبل از رنگ آمیزی یک طرح ماندالا با خود آن آشنایی پیدا کنید و ببینید که چه تفکر عمیقی پشت آن وجود دارد که این خود باعث می شود شما از فواید رنگ آمیزی بیشتر برخوردار شوید که البته ما مقاله جداگانه ای درباره فواید رنگ آمیزی بزرگسالان برای مخاطبان سایت رنگ آرامش آماده کرده ایم که می توانید به این مقاله مراجعه کنید و از فوایدی که رنگ آمیزی برای شما دارد مطلع شوید .

حتی اگر با فواید رنگ آمیزی هم آشنا هستید باز هم به این مقاله مراجعه کنید چون در این مقاله به مواردی اشاره شده که مطمئنا نظر شما را درباره رنگ آمیزی تغییر خواهد داد و شاید بعد از دانستن این موضوع شما رنگ آمیزی را به عنوان یک بخش ثابت از زندگی روزمره خود قرار دهید و با انجام مداوم آن به نتایج حیرت انگیزی دست پیدا کنید که اصلا فکرش را هم نمی کردید با انجام یک رنگ آمیزی ساده بتوانید به چنین نتایجی دست پیدا کنید .

نکته کاربردی

قبل از اینکه به دانلود این طرح های ماندالا بپردازید باید این نکته مهم و کاربردی را بدانید که در هنگام رنگ آمیزی به کودک درون یا همان دنیای حیرت انگیز درون خود توجه کنید و به پیام هایی که این کودک عزیز به شما می دهد توجه کنید و دل بسپارید و رنگ آمیزی خود را بر اساس این پیام ها انجام دهید ، هر چقدر این کار را بیشتر انجام دهید رابطه شما با این کودک عزیز روان بیشتر می شود و شاهد تغییرات زندگی خود در همه عرصه ها خواهید بود ، برای رنگ آمیزی ارزش و اهمیت قائل باشید چون شما با این کار در حال رسیدگی به کودک عزیز روان خود هستید ، اگر این کودک را شاد و خوشحال کنید نتیجه آن را مستقیما در زندگی خود مشاهده خواهید کرد .

شما خیلی وقت ها برای رسیدن به یک هدف خاص برنامه ریزی های زیادی می کنید ، کتاب های زیادی می خوانید ، دورهای زیادی شرکت می کنید اما از این نکته ساده و در عین حال بسیار کاربردی غافل هستید که می توانید با یک رنگ آمیزی ساده به راحتی مسیر رسیدن به هدف را طی کنید و هدف را در آغوش بگیرید .

انسان امروزی بیش از حد خودش را درگیر مسائل روزمره کرده و کلا دنیای درونش را که اصل و مبدا است به فراموشی سپرده ، فکر می کند که هر چقدر بیشتر به دنیای بیرون خود توجه کند و بدو بدوهایش را بیشتر کند موفق تر است ولی غافل از اینکه دنیای درون است که دنیای بیرون را می سازد وقتی کودک درون شما مورد توجه قرار نگیرد و ضعیف شود شما هم در دنیای بیرون دوندگی هایتان بیشتر می شود و رسیدن به هدف طولانی تر ، پس نگاه خود را به رنگ آمیزی از یک تفریح کودکانه به نگرشی عمیق تر تغییر دهیم که همین کار به ظاهر ساده و راحت چقدر می تواند ما را در زندگی جلو بیندازد ، حالا انتخاب با خود شماست .

طرح های ماندالا

در ادامه تصویر طرح های ماندالا موجود برای شما قرار داده شده است که شما عزیزان می توانید ابتدا آن ها را مشاهده کنید و در صورت اینکه مورد پسند شما قرار گرفت از لینک دانلودی که در انتهای پست قرار دارد برای دانلود این طرح های ماندالا استفاده کنید .

زیباترین طرح ماندالا

زیباترین طرح ماندالا

طرح زیبای ماندالا

blank
18 ساعت صدای طبیعت

۱۸ ساعت صدای طبیعت آرامش بخش با ۷۰ درصد تخفیف فقط ۹,۹۰۰ تومان

طرح ماندالا اسب

طرح ماندالا اسب

طرح ماندالا با کیفیت بالا

طرح ماندالا با کیفیت بالا
20 ساعت صدای طبیعت ناب و بکر

۲۰ ساعت صدای طبیعت ناب و بکر با ۷۰ درصد تخفیف فقط ۱۰,۹۰۰ تومان

طرح ماندالا برای پرینت

طرح ماندالا برای پرینت

طرح ماندالا برای چاپ

طرح ماندالا برای چاپ

طرح ماندالا برگ

طرح ماندالا برگ

طرح ماندالا بسیار زیبا

طرح ماندالا بسیار زیبا

طرح ماندالا پرندگان

طرح ماندالا پرندگان

طرح ماندالا پروانه

طرح ماندالا پروانه

طرح ماندالا پیچیده

طرح ماندالا پیچیده

طرح ماندالا پیشرفته

طرح ماندالا پیشرفته

طرح ماندالا جدید

طرح ماندالا جدید

طرح ماندالا جغد

طرح ماندالا جغد

طرح ماندالا چاپی

طرح ماندالا چاپی

طرح ماندالا حرفه ای

طرح ماندالا حرفه ای

طرح ماندالا حیوانات

طرح ماندالا حیوانات

طرح ماندالا خیلی سخت

طرح ماندالا خیلی سخت

طرح ماندالا دایره

طرح ماندالا دایره

طرح ماندالا دایره ای

طرح ماندالا دایره ای

طرح ماندالا دلفین

طرح ماندالا دلفین

طرح ماندالا زرافه

طرح ماندالا زرافه

طرح ماندالا زیبا

طرح ماندالا زیبا

طرح ماندالا سخت

طرح ماندالا سخت

طرح ماندالا شلوغ

طرح ماندالا شلوغ

طرح ماندالا شیر

طرح ماندالا شیر

طرح ماندالا طبیعت

طرح ماندالا طبیعت

طرح ماندالا فانتزی

طرح ماندالا فانتزی

طرح ماندالا فیل

طرح ماندالا فیل

طرح ماندالا قلب

طرح ماندالا قلب

طرح ماندالا گربه

طرح ماندالا گربه

طرح ماندالا گل زیبا

طرح ماندالا گل زیبا

طرح ماندالا گوزن

طرح ماندالا گوزن

طرح ماندالا لاک پشت

طرح ماندالا لاک پشت

طرح ماندالا مربع

طرح ماندالا مربع

طرح ماندالا میوه

طرح ماندالا میوه

طرح ماندالای جغد

طرح ماندالای جغد

در صورتی که موفق به دانلود نشدید از طریق تلگرام یا واتساپ با شماره ۰۹۱۸۴۰۷۵۲۰۵ یا از طریق صفحه تماس با ما یا از قسمت نظرات به ما اطلاع دهید تا فایل ها برایتان ارسال شود .

از شما مخاطبان عزیز سایت رنگ آرامش درخواست داریم که با نظرات ارزشمندتان ما برای در رشد روز افزون کمک کنید تا بتوانیم خدمات بهتری برای شما عزیزان رنگ آرامشی ارائه دهیم و سایتی مطابق با سلیقه شما عزیزان آماده کنیم که شما از بودن در آن لذت ببرید ، هر نظری که دارید حتما با ما درمیان بگذارید ، حتما نظرات شما در ادامه روند سایت تاثیر گذار خواهد بود ، سپاسگزار از نظرات سازندیتان .

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید

امروزه رنگ آمیزی بزرگسالان طرفداران زیادی پیدا کرده و همچنین کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان جزء پرفروش ترین کتاب های دنیا قرار گرفته چون رنگ آمیزی راهی برای توجه بیشتر به کودک عزیز درونمان هست ما در سایت رنگ آرامش برای شما طرح های ماندالا را به صورت رایگان آماده کرده ایم که می توانید از قسمت دانلود های رایگان آن ها را دریافت کرده و از رنگ آمیزی آن ها لذت ببرید

2 پاسخ

  1. سلام
    طرحها واقعا زیبا و اصیل و متنوع هستند
    فقط کاش درباره ی تکنیکها و اصول رنگ امیزی این طرحها هم برای ما مبتدیها مطالب اموزشی بگذارید
    بشخصه نمیدانم که چطور میتوانم این طرحها را زیبا و حرفه ای رنک امیزی کنم؟
    بابت قرار دادن رایگان این طرحها سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *