۱ دقیقه
بهترین کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان

بهترین کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان ❤️ همراه ۲۰ طرح رنگ آمیزی بزرگسالان منحصر بفرد

blank

چند سالی هست که رنگ آمیزی بزرگسالان بسیار مورد توجه و استقبال مخاطبان واقع شده است . اینکه کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان جزء پرفروش ترین کتاب های دنیاست نشان دهنده ی پرطرفدار بودن این کتاب هاست ، هنر رنگ آمیزی برای انسان پر استرس و پر از فشار روانی امروز یک ضرورت است تا دقایقی خود را از فشارها آسوده کند و به دنیای رنگ آمیزی قدم بگذارد .

در اینجا برای شما ابتدا ۲۰ طرح رنگ آمیزی آماده شده که هم به صورت تکی برای دانلود قرار داده شده و هم به صورت یکجا  که می توانید آن ها را دانلود کرده و از رنگ آمیزی آن ها لذت ببرید سپس به معرفی کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان می پردازیم .

رنگ آمیزی بزرگسالان ماندالا

رنگ آمیزی بزرگسالان ماندالا

رنگ آمیزی بزرگسالان برای پرینت

رنگ آمیزی بزرگسالان برای پرینت
رنگ آمیزی بزرگسالان

۱۲۰ طرح رنگ آمیزی منحصر بفرد با شعر فارسی با ۹۰% تخفیف فقط ۱۲,۹۰۰ تومان

با رنگ آمیزی و اشعار فارسی حس و حالتان را خوب کنید

نمونه رنگ آمیزی بزرگسالان

نمونه رنگ آمیزی بزرگسالان

رنگ آمیزی حرفه ای بزرگسالان

رنگ آمیزی حرفه ای بزرگسالان
رنگ آمیزی بزرگسالان

۱۲۰ طرح رنگ آمیزی منحصر بفرد ماندالا با کلمه با ۹۰% تخفیف فقط ۱۲,۸۰۰ تومان

با رنگ آمیزی فقط چند دقیقه تا احساس خوب فاصله دارید

رنگ آمیزی پیشرفته بزرگسالان

رنگ آمیزی پیشرفته بزرگسالان

رنگ آمیزی بزرگسالان هنر درمانی

رنگ آمیزی بزرگسالان هنر درمانی
18 ساعت صدای طبیعت

۱۸ ساعت صدای طبیعت آرامش بخش با ۷۰ درصد تخفیف فقط ۹,۹۰۰ تومان

رنگ آمیزی بزرگسالان فانتزی

رنگ آمیزی بزرگسالان فانتزی

رنگ آمیزی بزرگسالان عاشقانه

رنگ آمیزی بزرگسالان عاشقانه
20 ساعت صدای طبیعت ناب و بکر

۲۰ ساعت صدای طبیعت ناب و بکر با ۷۰ درصد تخفیف فقط ۱۰,۹۰۰ تومان

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح گل

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح گل

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح قابل چاپ

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح قابل چاپ

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح ساده

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح ساده

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح خام

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح خام

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح پروانه

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح پروانه

رنگ آمیزی بزرگسالان را شاید بتوان جدید ترین روش برای مبارزه با اضطراب ، استرس ، ترس و نگرانی دانست ، که انجام آن حالتی را درون شما پدید می آورد که در هنگام مراقبه می توانید شاهد آن باشید .

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح با کیفیت

رنگ آمیزی بزرگسالان طرح با کیفیت

رنگ آمیزی بزرگسالان برای مرکز استرس و اضطراب مغز شما فرصت آرامش را فراهم می کند و از این طریق شما را آرام می سازد و به این ترتیب نه تنها در زمان رنگ آمیزی بلکه حتی بعد از آن هم تسکین دهنده شما خواهد بود .

رنگ آمیزی بزرگسالان سخت

رنگ آمیزی بزرگسالان سخت

رنگ آمیزی بزرگسالان علاوه بر اینکه باعث کاهش اضطراب و استرس شما می شود فرصتی بسیار ارزشمند و گرانبها را فراهم می کند که برای دقایقی هر چند کوتاه از دغدغه های ذهنی روزمره خود فاصله بگیرید و آرامشی را تجربه کنید که حس و حالتان را خوب و زندگیتان را لذت بخش تر و دلپذیرتر می کند .

رنگ آمیزی بزرگسالان دخترانه

رنگ آمیزی بزرگسالان دخترانه

رنگ آمیزی بزرگسالان فرصتی را برای شما که در زندگی پرشتاب و پر از عجله و بدو بدوهای این زمانه گیر افتاده اید فراهم می کند تا دقایقی هر چند کوتاه از این هیاهو فرار کنید و فرصتی برای تمرکز پیدا کنید و بتوانید آرامش را تجربه کنید و رنگی از آرامش به زندگی خود بکشید .

رنگ آمیزی بزرگسالان جدید

رنگ آمیزی بزرگسالان جدید

رنگ آمیزی بزرگسالان به شما کمک می کند خود را از همه افکار مزاحم که عامل اصلی دردهایی هستند که تجربه می کنید آزاد و رها کنید و دقایقی را بدونه فکرهای مزاحم بگذرانید که این رها شدن از افکار زائد و مزاحم برای زندگی حال حاضر از ضروریات است .

رنگ آمیزی بزرگسالان پسرانه

رنگ آمیزی بزرگسالان پسرانه

با رنگ آمیزی بزرگسالان شما می توانید هر کجا که باشید از هیاهو فرار کنید و با خود خلوتی کنید و لحظاتی را با آرامش و آسودگی خیال به دنیای درون خود سری بزنید و با ایده های هنرمند درون خود به رنگ آمیزی بپردازید .

رنگ آمیزی بزرگسالان برگ

رنگ آمیزی بزرگسالان برگ

رنگ آمیزی بزرگسالان به جریان زندگیتان شادابی و نشاط را هدیه می کند ، از یک انسان یکنواخت به انسانی خلاق تبدیل می شوید و تمرکز ذهن خود را دوباره به دست می گیرید و آرامش را در زندگی خود مشاهد می کنید تا آنگاه چهره ای از زندگی را ببینید که از آن شگفت زده شوید .

رنگ آمیزی بزرگسالان با الگو

رنگ آمیزی بزرگسالان با الگو

رنگ آمیزی بزرگسالان نیازمند توجه و تمرکز به جزئیات است و همین امر تمرکز و دقت شما را افزایش خواهد و این افزایش تمرکز و دقت در زندگیتان بسیار تاثیر گذار خواهد بود و باعث بهبود آن خواهد شد حالا دیگر شما عملکرد قابل قبول تری را از خود بروز می دهید و همین امر باعث رضایت شما از خود و زندگیتان می شود .

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان رایگان

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان رایگان

شاید شما هم جزء افرادی باشید که فکر می کنید صرف وقت برای رنگ آمیزی فقط یک تفریح کودکانه است ، اما جالب است بدانید که روند استفاده از کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان در سراسر جهان رو به افزایش است و حتی در لیست پرفروش ترین کتاب های دنیا قرار گرفته است ، این استقبالی که از کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان شده نشان دهنده این است که افراد دلیلی غیر از تفریح و سرگرمی برای استفاده از این کتاب ها دارند .

این مقاله را هم مطالعه کنید : ماندالا چیست ؟

به یاد داشته باشید اگر می خواهید تغییرات ناشی از رنگ آمیزی را در زندگی خود شاهد باشید باید یک برنامه روزانه منظم برای استفاده از کتاب های رنگ آمیزی داشته باشید و هر روز زمانی را به این کار اختصاص دهید و با این کار هر روز به کودک عزیز درونتان سری بزنید و از احوالش جویا شوید و ذهن خود را از افکار آزار دهنده آزاد کنید تا بتوانید انرژی خود را دوباره بدست آورید .

از آنجا که ما باید از کتاب هایی برای رنگ آمیزی استفاده کنیم که بتوانیم با آن ها ارتباط خوبی برقرار کنیم و از رنگ آمیزی آن ها لذت ببریم در این مقاله سعی داریم تعدادی از بهترین کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان را برای شما معرفی کنیم تا به شما در انتخاب این گونه کتاب ها کمکی کرده باشیم ، تا بتوانید کتاب رنگ آمیزی که مناسب خودتان هست را پیدا کنید و از مزایای رنگ آمیزی بهره مند شوید .

قبل از اینکه سراغ کتاب های رنگ آمیزی برویم به این نکته باید اشاره کنیم که در مطالبی که درباره کتاب ها نوشته شده برای هر کتاب به مزایا و معایب اون اشاره شده که یکی از مواردی  که ما اون رو جزء معایب در نظر گرفتیم این هست که کتاب دارای طرح های شلوغ و با جزئیات زیاد باشه که نیاز به زمان و حوصله و تمرکز زیادی برای رنگ آمیزی هست اما امکان داره بعضی افراد رنگ آمیزی طرح های شلوغ رو دوست داشته باشند که برای این سلیقه ها داشتن طرح های شلوغ با جزئیات زیاد عیب محسوب نمیشه پس اینکه طرح های شلوغ جزء معایب کتاب باشه کاملا به سلیقه شما بستگی داره .

کتاب رنگ آمیزی آمیزی بزرگسالان شاهنامه جلد اول

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان شاهنامه جلد اول

موضوع کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان شاهنامه جلد اول از پادشاهی کیومرث تا هفت خوان رستم است . طراحی این کتاب به عهده خانم سارا نیکومنش بوده . یکی از ویژگی های منحصر بفرد این کتاب وجود داستان ها و شخصیت ها درانتهای کتاب می باشد که باعث آشنایی علاقه مندان با پندها و آموزه های آن می شود . تعداد صفحات این کتاب ۶۱ عدد می باشد که با مطالعه اشعار زیبا حال افراد را خوب کرده و باعث آشنایی هر چه بیشتر آن ها با فرهنگ غنی ایرانی می گردد .

مزایا : جذاب بودن طرح ها – طرح های ایرانی شاهنامه – چاپ خوب  کاغذ مناسب برای رنگ آمیزی با مداد رنگی – وجود توضیحات کوتاه در مورد نقاشی ها و شخصیت ها در آخر کتاب – طرحای سنتی و ایرانی

معایب : چاپ پشت و رو

کتاب رنگ آمیزی آمیزی بزرگسالان شاهنامه جلد دوم

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان شاهنامه جلد دوم

موضوع کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان شاهنامه جلد دوم دربردارنده اتفاقات از نبرد هفت گردان تا مرگ رستم می باشد که مانند جلد اول طراحی این کتاب بر عهده خانم سارا نکومنش بوده است و همانند جلد اول شما علاوه بر رنگ آمیزی با چکیده ای از داستان ها و شخصیت ها آشنا می شوید . تعداد صفحات این کتاب ۷۲ عدد می باشد .

این کتاب توسط انتشارات سبزان به چاپ رسیده که یکی از بهترین انتشارات کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان می باشد ، از بین انتشارات کتاب های رنگ آمیزی ، انتشارات سبزان را میتوان به عنوان نماینده انتشارات کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان معرفی کرد که کتاب هایی متناسب با سلایق و فرهنگ ایرانی را به چاپ رسانده است .

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان باغ اسرار آمیز

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان باغ اسرار آمیز

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان باغ اسرار آمیز که توسط ماریانا وظیفه دان به فارسی برگردانده شده در بردارنده تصاویر گل ها و گیاهان متنوع و اسرارآمیز و خیال انگیز است که تصاویر این کتاب ریشه در گیاهان و جانوران محل زندگی خالق اثر دارد  که شامل ۱۰۴ صفحه می باشد که یکی از پرفروش ترین کتاب های انتشارات ذهن آویز می باشد .

مزایا : طرح های مناسب  جنس ضخیم کاغذ – متنوع و معماگونه بودن طرح ها –  وجود طرح های درشت و ریز

معایب : قیمت بالا کتاب –  فاصله نداشتن طرح ها از حاشیه صحافی شده

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان مهرگان

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان مهرگان

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان مهرگان را می توان نقطه عطفی در میان کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان دانست که کاملا مطابق با ذائقه یک ایرانی طراحی شده است . بعد از مدت ها چاپ کتاب های رنگی آمیزی به سبک غربی  ، کتاب رنگ آمیزی مهرگان ، کتابی مطابق با ذائقه کاربران ایرانی ارائه کرد . مجید یوسفی طراح این کتاب برای اینکه یک رنگ آمیزی به سبک ایرانی را ارائه دهد سعی کرده از اشکال تذهیب و اسلیمی برای خلق ماندالاها الهام بگیرد . شرح مختصر تاریخچه و نقش ماندالا در باورها و اعتقادات مذهبی و اشاره کوتاه به زندگی شاعر نامی ایرانی ، حافظ شیرازی در مقدمه از دیگر نقاط قوت این کتاب می باشد ، این کتاب توسط انتشارات سیزده با همکاری کتابکده مهر به چاپ رسیده است .

این کتاب دارای ۵۳ طرح است که می توان آن را به دو بخش تقسیم کرد : بخش اول طرح های ماندالا با ضمیمیه سفید و مشکی بخش دوم طرح های تذهیب و اسلیمی که با اشعار زیبای حافظ مزین شده است و زیبایی آن را دو چندان کرده است .

مزایا : کاغذ ضخیم و مقوایی – نقش های ایرانی و جذاب – وجود اشعار زیبای فارسی در طرح های رنگ آمیزی – رنگ آمیزی با هر وسیله ای – رنگ پس ندادن پشت طرح ها – سیمی – دارای پرفراژه – طرح های ماندالا با زمینه های سفید و مشکی – یک رو بودن طرح ها – قیمت مناسب

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان اثر گروه نویسندگان

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان اثر گروه نویسندگان نشر داریوش

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان اثر گروه نویسندگان توسط انتشارات داریوش به چاپ رسیده و دارای ۷۲ صفحه است ، رنگ آمیزی بزرگسالان مدتی هست که طرفداران زیادی پیدا کرده است و بیش از یک دهه است که محققان بر مزایای این کتاب ها تاکید می کنند ، استفاده از این کتاب ها از حالت سرگرمی خارج شده و تبدیل به راهی برای مراقبه شده است .

مزایا : طرح های متنوع و زیبا ، تعداد زیاد طرح ها

معایب : برخی طرح ها پیچیده با ریزه کاری زیاد ، کیفیت متوسط کاغذ

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان افسانه گلها

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان افسانه گلها

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان افسانه گل ها دارای  ۹۶ صفحه است که توسط انتشارات سبزان با طرح هایی از چرینا کوهی به چاپ رسیده است ، این کتاب دارای طرح گل هایی است که متنوع و پر رمز و رازند ، چون در ابعاد جیبی چاپ شده است طرح های ریزی دارد که برای رنگ آمیزی آنها باید از مدادرنگی یا ماژیک با نوک تیز استفاده کنید .

مزایا : طرح های متنوع ، قیمت ارزان

معایب : کوچک بودن اندازه کتاب (جیبی) ، پایین بودن کیفیت چاپ ، چاپ دو طرف برگه ، ریز بودن طرح ها

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان افسون بیشه

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان افسون بیشه

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان افسون بیشه دارای حدودا ۸۰ طرح از جوانا بسفورد می باشد که توسط انتشارات مختلفی به چاپ رسیده است ، این کتاب هم مانند دیگر آثار بسفورد گیاه محور هست و معما گونه ، موضوع طرح‌های این کتاب یک بیشه‌ی افسون شده و جانوران درون آن است ، چون تعداد طرح های این کتاب زیاد می باشد شما را تا چند مدت سرگرم می کند .

مزایا : طرح های متنوع ، زیبا و ظریف ، معما گونه بودن ، داشتن طرح های زیاد

معایب :  کیفیت پایین جنس کاغذ و چاپ ارائه شده توسط برخی انتشارات

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان اقیانوس گمشده

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان اقیانوس گمشده

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان اقیانوس گمشده اثر جوانا بسفورد در ۹۶ صفحه به چاپ رسیده است ، نام اقیانوس گمشده که برای این کتاب انتخاب شده به خاطر طرح های ماهی ها ، صخره های مرجانی ، جلبک های دریایی ، صدف های متنوع و پری های دریایی است که شما را به ماجراجویی به زیر اقیانوس ها می کشاند ، برای رنگ آمیزی این کتاب با توجه به جنس کاغذ آن می توانید از مداد رنگی و ماژیک استفاده کنید .

مزایا : طرح های متنوع ، زیاد و زیبا

معایب : ریز بودن طرح ها ، چاپ در دو طرف صفحات

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان المون

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان المون

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان المون توسط انتشارات هنارس در ۷۰ صفحه به چاپ رسیده است ، این کتاب با کمک روانشناسان مجموعه هنارس برای رهایی شما از استرس و بی حوصلگی آماده شده است ، یکی از ویژگی های این کتاب  این هست که بعضی از طرح های این کتاب به شکل نصفه رنگ آمیزی شده که الگویی هست برای رنگ آمیزی نصف دیگر و از دیگر مزیت این کتاب سیمی بودن جلد اون هست که باعث استفاده راحت تر از اون میشه .

مزایا : تنوع در طرح های رنگ آمیزی ، جلد محکم و فنری بودن ، داشتن طرح های سخت و ساده

معایب : ریز بودن بعضی از طرح ها ، کودکانه بودن بعضی طرح ها که مناسب بزرگسالان نیست

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان باغ مخفی

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان باغ مخفی

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان باغ مخفی اثر جوانا بسفرود توسط انتشارات ذهن آویز در ۱۰۴ صفحه به چاپ رسیده است ، این کتاب هم مانند سایر کتاب های صاحب این اثر از تصاویر گوناگون گل ها و گیاهان آن هم به شکلی معما گونه تشکیل شده است ، کاغذی که برای چاپ این کتاب انتخاب شده دارای کیفیت قابل قبولی است که توسط انتشارات ذهن آویز ارائه شده است ، طرح های این کتاب مانند باغی اسرار آمیز است که با رنگ آمیزی آن وارد آن میشوید و از آن لذت می برید .

مزایا : طرح های جذاب ، معما گونه بودن ، ضخیم بودن برگه ها ، بالا بودن کیفیت چاپ ، طرح های زیاد

معایب : فاصله نداشتن طرح ها از حاشیه صحافی شده  

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان تعطیلات رویایی

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان تعطیلات رویایی

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان تعطیلات رویایی اثر سید عباس اسلامی در ۴۰ صفحه به چاپ رسیده است ، این کتاب هم دارای طرح های ساده است و هم طرح های پیچیده ، یکی از مزیت های این کتاب تمام صفحه بودن آن است که فضا را برای رنگ آمیزی بیشتر می کند ، شلوغ بودن بعضی طرح ها امکان دارد که برای شما خوش آیند نباشد چون نیاز به تمرکز و حوصله زیاد دارد اما ساده بودن بعضی طرح ها به شما این اجازه رو میده که از اون ها برای رنگ آمیزی بچه ها استفاده کنید .

مزایا : کیفیت چاپ و کاغذ خوب ، قیمت ارزان ، تمام صفحه بودن طرح ها

معایب : داشتن بعضی طرح های شلوغ

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان جنگل اسرار آمیز

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان جنگل اسرار آمیز

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان جنگل اسرار آمیز اثر جوانا بسفورد در ۹۶ صفحه توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسیده است ، این کتاب دربردارنده تصاویر و حیوانات جنگل می باشد که ریشه در گیاهان و جانوران محل زندگی صاحب اثر دارند ، جزئیات بعضی طرح های این کتاب آنقدر زیاد هست که به زمان و حوصله زیادی برای رنگ آمیزی نیاز دارد ، شاید یکی از معایب این کتاب داشتن طرح های برگ زیاد باشه که برای کسانی که دنبال طرح های متنوع هستند یکنواخت خواهد بود ، اما کیفیت کاغذ این کتاب که توسط این انتشارات ارائه شده قابل قبول است و همچنین طرح های زیبایی برای رنگ آمیزی دارد .

مزایا : کیفیت کاغذ خوب ، طرح های زیبا

معایب : بعضی طرح ها با جزئیات زیاد ، داشتن طرح های برگ زیاد

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان خانه رویاها

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان خانه رویاها

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان خانه رویاها اثر جوآن بوراسکی است که در ۸۰ صفحه توسط انتشارات سبزان به چاپ رسیده است تصاویر این کتاب از دکوراسیون داخلی منزل تشکیل شده است ، ضخیم بودن کاغذ به کار رفته در این کتاب از مزایای این کتاب محسوب میشه ، همچنین در ابتدای این کتاب آموزش و تمرین هایی وجود داره که در جهت رنگ آمیزی بهتر میشه از اون استفاده کرد و همچنین دو صفحه رو اختصاص داده به اینکه خودتون خونه رویاییتون رو بکشید که کار جالبی هست و در مورد فواید رنگ آمیزی هم مطالبی بیان شده که می تونه مفید باشه 

کوچک بودن اندازه این کتاب باعث شده که در جیب جا بشه و شما بتونید اون رو همراه خودتون بیرون ببرید اما مشکلی هم که داره به خاطر کوچک بودنش بعضی صفحاتش خوب باز نمیشه که باید مد نظر قرار داده بشه که اگر کتاب رو به صورت سیمی آماده می کردند مشکل رنگ آمیزی اون هم برطرف می شد .

مزایا : تصاویر زیبا و دوست داشتنی ، قیمت ارزان ، کیفیت خوب کاغذ ، تعداد صفحات زیاد

معایب : کوچک بودن سیز کتاب (جیبی)

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان دامیز رضا باباخانلو

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان دامیز رضا باباخانلو

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان دامیز رضابابا خانلو همانطور که از اسمش هم پیداست اثر رضا باباخانلو است که در ۱۵۲ صفحه به چاپ رسیده است ، در این کتاب می‌آموزید که با چه ابزاری می‌توان رنگ‌آمیزی کرد؛ با چه تکنیکی می‌توان رنگ‌آمیزی کرد؛ تکنیک‌ها چه تاثیری بر رنگ‌آمیزی دارند؛ دانستن تئوری رنگ چه کمکی به ما می‌کند؛ با رعایت چه نکاتی، رنگ‌آمیزی خودمان را زیباتر کنیم و چه طرح‌ها و نقوشی در فرش، گلیم و معماری ایرانی وجود داشته است

طرح های به کار رفته در کتاب تنوعی از طرح های سنتی ، کاشی ، قالی ، فرش و ماندالا و . . . است ، این کتاب هم طرح های آسون داره و هم طرح های سخت که پاسخی به همه سلیقه ها باشه ، جنس کاغذ به کار رفته در کتاب مقاوم هست ولی کاهی است ، سیمی بودن کتاب باعث رنگ آمیزی راحت طرح ها شده .

مزایا : طرح های زیبا ، داشتن مطالب آموزنده در ابتدای کتاب ، طرح های متنوع ، تعداد زیاد طرح ها ، فنری بودن جلد برای رنگ آمیزی راحت ، ضخیم بودن کاغذ به کار رفته ، تمام صفحه بودن طرح ها

معایب : پایین بودن کیفیت کاغذ(کاهی) ، داشتن بعضی طرح های سخت و پیچیده ، چاپ در دو طرف صفحات ، بخشی از بعضی طرح ها زیر قسمت سیمی رفته است

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان زمان زمستان

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان زمان زمستان

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان زمان زمستان اثر سید عباس اسلامی در ۴۰ صفحه به چاپ رسیده است ، طرح های به کار رفته در این کتاب مربوط به فصل زمستان هست که نه زیاد سخت هست و نه زیاد معمولی ، جلد به کار رفته برای کتاب محکم هست و طرح های زیبایی هم در کتاب به کار رفته ولی بعضی از طرح های کتاب در چاپ سیاه شده که باید درست بشه .

مزایا : ارزان بودن کتاب ، طرح های زیبا ، طرح های متنوع ، جلد محکم

معایب : سیاه بودن بعضی از تصاویر(غیر قابل رنگ آمیزی)

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان سفر به دور دنیا

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان سفر به دور دنیا

 کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان سفر به دور دنیا اثر استیو ام سی دونالد در ۹۶ صفحه توسط انتشارات سبزان به چاپ رسیده است ، طرح های این کتاب دربردارنده تصاویر دیدنی از بناهای مختلف در دنیاست که از نظر سختی کمی پیچیده و شلوغ هست ، دارای کیفیت خوبی در چاپ و جنس کاغذ هست ولی چاپ دو طرفه صفحات از معایب اون به حساب میاد .

مزایا : کیفیت خوب کاغذها ، طرح های زیاد ، کیفیت بالای چاپ

معایب : پشت و رو بودن تصاویر ، طرح های ریز و شلوغ  

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان طبیعت

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان طبیعت

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان طبیعت اثر توماس کین کید در ۹۶ صفحه توسط انتشارات سبزان به چاپ رسیده است ، طرح های این کتاب تنوعی از تصاویر طبیعت و کلبه هست که در انتها عکس های رنگی قرار داده شده که برای الگو گرفتن فرد مفید هست ، در انتخاب طرح های این کتاب از تابلوهای نقاشی های معروف استفاده شده ، چون تصاویر این کتاب حول محور طبیعت هست از رنگ سبز زیاد استفاده میشه

طرح های کتاب جزئیات زیادی داره که برای رنگ کردنش حوصله و تمرکز زیادی رو میطلبه ، به دلیل اینکه طرح های این کتاب کپی نقاشی رنگ روغن یک هنرمند دیگه هست به همین خاطر برای رنگ آمیزی کمی نامفهومه (خطوط از هم جدا هستند) که این مورد شاید برای افراد خلاق نقطه ضعف نباشه چون می تونن از خلاقیت خودشون برای رنگ آمیزی کمک بگیرن و از طرفی طرح های رنگ آمیزی شده آخر کتاب به شما در رنگ آمیزی درست کمک میکنه

مزایا : طرح های زیبا و آرامش بخش ، تعداد زیاد طرح ها ، بالا بودن کیفیت برگه ها

معایب : چاپ دو طرف صفحات ، کمی نامفهوم بودن طرح ها به دلیل کپی شدن از نقاشی رنگ روغن

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان کوچه باغ

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان کوچه باغ

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان کوچه باغ اثر ماریا ترولی در ۷۲ صفحه توسط انتشارات سبزان به چاپ رسیده است ، طرح های این کتاب برای علاقه مندان به گل و باغ و بلبل مناسب هست ، طرح های بکار رفته آنقدر پیچیده نیست که شما را اذیت کند و شاید هم ساده باشد در کل بعضی طرح ها ساده و بعضی دیگر پیچیده ترند که پاسخی به سلیقه های مختلف باشد .  

مزایا : طرح های متنوع و زیبا ، داشتن طرح های زیاد ، کیفیت کاغذ خوب

معایب : چاپ پشت و رو صفحات

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان ماندالا

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان ماندالا

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان ماندالا اثر آلبرتا هاچینسون در ۷۰ صفحه توسط انتشارات سبزان به چاپ رسیده است ، همانطور که از اسم کتاب هم معلوم هست این کتاب شامل طرح های ماندالا می باشد که هم طرح های سخت دارد و هم طرح های آسون ، نصف بعضی از تصاویر در صفحه دیگر هست که شاید برای شما خوش آیند نباشد ، با اینکه دو طرف برگه ها طرح داره ولی رنگ آمیزی به طرف دیگه تداخل نداره

مزایا : طرح های زیبا و متنوع ، کیفیت چاپ خوب ، تنوع طرح ها (سخت و آسان) ، بالا بودن کیفیت کاغذ

معایب : ریزه کاری داشتن بیشتر طرح ها

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان هنر آرامش

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان هنر آرامش

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان هنرآرامش اثر پائولا پیاکو در ۹۶ صفحه توسط انتشارات سبزان به چاپ رسیده است ، اکثر طرح های به کار رفته در این کتاب دارای ظریف کاری هستند و  برای رنگ آمیزی به حوصله نیاز دارند و همچنین نیاز به وسیه رنگ آمیزی که نوک نازکی داشته باشه ، کاغذ به کار رفته در این کتاب هم کیفیت مناسبی داره .

مزایا : طرح های زیبا و متنوع ، تعداد طرح های زیاد ، کیفیت خوب کاغذ ، چاپ با کیفیت

معایب : داشتن طرح های شلوغ ، چاپ پشت و رو

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان یاس جلد اول

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان یاس جلد اول

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان یاس جلد دوم

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان یاس جلد دوم

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید

امروزه رنگ آمیزی بزرگسالان طرفداران زیادی پیدا کرده و همچنین کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان جزء پرفروش ترین کتاب های دنیا قرار گرفته چون رنگ آمیزی راهی برای توجه بیشتر به کودک عزیز درونمان هست ما در سایت رنگ آرامش برای شما طرح های ماندالا را به صورت رایگان آماده کرده ایم که می توانید از قسمت دانلود های رایگان آن ها را دریافت کرده و از رنگ آمیزی آن ها لذت ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *